يك شنبه , 26 آذر 1396
 • :
 • :
دیپلم افتخار بهترین صداگذاری فیلم مستندبه آرش اسحاقی رسید.

امتیاز شما

توضیحات دسته: اخبار انجمن بازدید: 3090

مراسم اختتامیه جشن انجمن مستند سازان خانه سینما ۱۵ شهریور ماه در مجموعه فرهنگی نیاوران برگزار شد. 

داوری فیلم های این دوره جشن مستند سازان (انجمن زیر مجموعه خانه سینما) با توجه به میزبانی تهیه کنندگان مستند و مستند سازان بدون دعوت داور؛ از انجمن صدای سینمای ایران انجام شدکه خروجی نهایی آن کاندید تعداد قابل توجهی از افراد غیر عضو انجمن صدا بود . این موضوع از آن جهت حایزاهمیت است که حضور گسترده اصناف در کلیه داوری های مجموعه خانه سینما لحاظ شده و توجه به این نکته مهم قابل تامل است که همانند دوره های گذشته؛ جشن هجدهم خانه سینما نیز مرحله نهایی داوری ها با حضور تمامی اصناف از جمله مستند سازان و تهیه کنندگان مستند انجام می پذیرد.

همچنین در ادامه این تصمیم گیری؛برای مراسم اختتامیه دعوتی ازاعضای  هیئت مدیره انجمن صدا بمنظور شرکت در مراسم اهداء جوایز صورت نگرفت.

انجمن صدای سینمای ایران لازم می داندبه این نکته مهم اشاره کند که درون مایه اصلی یک فیلم مستند قطعا صدای آن است که آن هم باید با حضور اساتید و داوران متخصص صنف صدا مورد قضاوت و تحلیل قرار گیرد؛ مگر آنکه این تعریف در مجموعه های صنفی ذکر شده بگونه ای دیگر باشد!!!

بر همین اساس؛ دیپلم افتخار بهترین صداگذاری فیلم مستندبه آرش اسحاقی برای فیلم»به زنی که نام ندارد«تعلق گرفت.

ضمن تبریک مجدد به همکار ارزشمندآقای آرش اسحاقی؛آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان از خداوند متعال خواستاریم.

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد

  گالری تصاویر

  پیشخوان

  پیوندها

  فیلم آموزشی(پرتره یک هنرمند طراح صدا)

  1395/06/16

  اخبار خانه سینما

  مجمع عمومي عادي انجمن صنفي كارگري فيلمبرداران سينما ـ استان تهران ، روز چهارشنبه 22 آذر ماه 1396 ، در تالار زنده ياد سيف اله داد خانه سينما برگزار شد.
  شوراي برگزاري جشنواره در جهت اعتلاي سينماي ايران و ارتقاء سطح كيفي تبليغات و اطلاع‌رساني و همچنين ترغيب و تشويق هنرمندان اين عرصه، اقدام به برگزاري مسابقه در بخش‌هاي عكس، پوستر، آنونس و تيزر فيلم‌هاي سينمايي ايراني مي‌كند.
  در پنجمين جشن نوشتار سينماي ايران از يك عمر فعاليت فرهنگي مسعود مهرابي، نويسنده، منتقد، صاحب امتياز و مدير مسئول ماهنامه سينمايي فيلم تجليل خواهدشد.
  همزمان با اعطاي احكام و آغاز به‌كار هيأت انتخاب بخش سوداي سيمرغ سي و ششمين جشنواره فيلم فجر، پوستر اين دوره از جشنواره با حضور محمد مهدي حيدريان رئيس سازمان سينمايي، ابراهيم داروغه‌زاده دبير جشنواره، اعضاي شوراي سياستگذاري و اعضاي هيأت انتخاب سوداي سيمرغ رونمايي شد.

  تبلیغات

  تماس با ما

   Info@IranAMPS.com

   تهران، پیچ شمیران٬ بهار جنوبی، کوچه سمنان، پلاک۲۹ 

  کد پستی:۳۷۵۱۱-۱۵۶۱۷

   ٧٧٥٣٦٠٤١ و ٧٧٦٥٠٢٠٣ (داخلی ۲۱۹)

  نظرسنجی

  سایت انجمن صدای سینمای ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  بازدیدکنندگان

  امروز 711
  هفته گذشته 711
  این ماه 711
  کل 175537

  عضویت در خبرنامه