دوشنبه , 28 اسفند 1396
 • :
 • :
دیپلم افتخار بهترین صداگذاری فیلم مستندبه آرش اسحاقی رسید.

امتیاز شما

توضیحات دسته: اخبار انجمن بازدید: 3588

مراسم اختتامیه جشن انجمن مستند سازان خانه سینما ۱۵ شهریور ماه در مجموعه فرهنگی نیاوران برگزار شد. 

داوری فیلم های این دوره جشن مستند سازان (انجمن زیر مجموعه خانه سینما) با توجه به میزبانی تهیه کنندگان مستند و مستند سازان بدون دعوت داور؛ از انجمن صدای سینمای ایران انجام شدکه خروجی نهایی آن کاندید تعداد قابل توجهی از افراد غیر عضو انجمن صدا بود . این موضوع از آن جهت حایزاهمیت است که حضور گسترده اصناف در کلیه داوری های مجموعه خانه سینما لحاظ شده و توجه به این نکته مهم قابل تامل است که همانند دوره های گذشته؛ جشن هجدهم خانه سینما نیز مرحله نهایی داوری ها با حضور تمامی اصناف از جمله مستند سازان و تهیه کنندگان مستند انجام می پذیرد.

همچنین در ادامه این تصمیم گیری؛برای مراسم اختتامیه دعوتی ازاعضای  هیئت مدیره انجمن صدا بمنظور شرکت در مراسم اهداء جوایز صورت نگرفت.

انجمن صدای سینمای ایران لازم می داندبه این نکته مهم اشاره کند که درون مایه اصلی یک فیلم مستند قطعا صدای آن است که آن هم باید با حضور اساتید و داوران متخصص صنف صدا مورد قضاوت و تحلیل قرار گیرد؛ مگر آنکه این تعریف در مجموعه های صنفی ذکر شده بگونه ای دیگر باشد!!!

بر همین اساس؛ دیپلم افتخار بهترین صداگذاری فیلم مستندبه آرش اسحاقی برای فیلم»به زنی که نام ندارد«تعلق گرفت.

ضمن تبریک مجدد به همکار ارزشمندآقای آرش اسحاقی؛آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان از خداوند متعال خواستاریم.

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد

  گالری تصاویر

  پیشخوان

  پیوندها

  فیلم آموزشی(پرتره یک هنرمند طراح صدا)

  1395/06/16

  اخبار خانه سینما

  شوراي مركزي كانون كارگردانان سينماي ايران، انتخاب مصطفي احمدي را به عنوان بازرس خانه سينما تبريك گفت. متن اين تبريك به شرح زير است:
  مجمع عمومي سالانه خانه سينما عصر روز شنبه 26 اسفند ماه با حضور با شكوه نمايندگان اصناف خانه سينما در تالار زنده ياد سيف الله داد برگزار شد.
  بيش از ۲۰۰ تهيه‌كننده، كارگردان، نويسنده، هنرپيشه و شوراي مركزي كانون كارگردانان و ساير دست‌اندركاران سينما در آستانه نوروز خواهان رفع ممنوع‌الخروجي محمد رسول‌اف شدند. به گزارش خبرنگار ايلنا، در نامه‌اي كه بيش از ۲۰۰ تهيه‌كننده، كارگردان، نويسنده و هنرپيشه امضا كرده‌اند بر رفع ممنوع‌الخروجي محمد رسول‌اف تاكيد شده است. متن اين نامه بدين شرح است:
  همايون اسعديان در پاسخ به مقاله ابراهيم مختاري كه چندي پيش در خبر آنلاين منتشر شد،پاسخي را در اختيار اين رسانه قرار داد متن پاسخ اسعديان بدين شرح است:
  اعضاي محترم خانه سينما، با تبريك سال نو و آرزوي سلامتي ...تحويل مدارك درماني از تاريخ 26 اسفند و در ايام اداري فقط در دفتر نمايندگي صابري واقع در ستارخان،باقرخان، پلاك۹۲ انجام مي گيرد. تماس در ايام تعطيل 86757000 بيمه رازي و تلگرام 09121301398 صابري

  تبلیغات

  تماس با ما

   Info@IranAMPS.com

   تهران، پیچ شمیران٬ بهار جنوبی، کوچه سمنان، پلاک۲۹ 

  کد پستی:۳۷۵۱۱-۱۵۶۱۷

   ٧٧٥٣٦٠٤١ و ٧٧٦٥٠٢٠٣ (داخلی ۲۱۹)

  نظرسنجی

  سایت انجمن صدای سینمای ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  بازدیدکنندگان

  امروز 154
  هفته گذشته 154
  این ماه 154
  کل 210669

  عضویت در خبرنامه