شنبه , 29 مهر 1396
  • :
  • :
نامزدهای هجدهمین جشن خانه سینما معرفی شدند

امتیاز شما

توضیحات دسته: اخبارسینما بازدید: 2799

در تاریخ ششم و هفتم شهریور ماه یک هزار و سیصد و نود و پنج شورای صیانت از آرای هجدهمین جشن سینمای ایران متشکل از آقایان: کمال تبریزی (دبیر جشن)، علی دهکردی (نماینده منتخب داوران) و محمدرضا مویینی(نماینده خانه سینما) پاکت های رای در همه رشته ها را گشوده و آرای داوران راشمارش نمودند.

بر اساس شمارش آرا، نامزدهای هر رشته به شرح زیر اعلام می شود.مرحله نهایی واعلام نتایج برندگان طی مراسم رسمی در تاریخ ۲۲ شهریور ماه در میدان مشق تهران واقع درمحدوده بین خیابان امام خمینی و سی تیر برگزار می گردد.

نامزدهای بهترین جلوه های بصری:

۱- هادی اسلامی         برای فیلم      "بادیگارد"

۲- جواد مطوری             برای فیلم      "مرگ ماهی"

۳- جواد مطوری             برای فیلم      "بهمن"

۴- امیررضا معتمدی       برای فیلم      "مزار شریف"

 

نامزدهای بهترین جلوه های ویژه میدانی

۱- آرش آقابیگ            برای فیلم     "بهمن"

۲- اصغر پورهاجریان     برای فیلم     "۳۶۰ درجه"

۳- محسن روزبهانی    برای فیلم     "بادیگارد"

۴- ایمان کرمیان         برای فیلم     "ایستاده در غبار"

۵- عظیم محمدی        برای فیلم     "عاشق ها ایستاده می میرند"

 

نامزدهای بهترین چهره پردازی

۱- ایمان امیدواری       برای فیلم     "کوچه بی نام"

۲- شهرام خلج           برای فیلم     "ایستاده در غبار"

۳- محسن دارسنج     برای فیلم     "بارکد"

۴- سعید ملکان          برای فیلم     "ابد و یک روز"

۵- مهین نویدی          برای فیلم     "۳۶۰ درجه"

 

نامزدهای بهترین صداگذاری و میکس:

۱- علیرضا علویان                برای فیلم    "بادیگارد"

۲- علیرضا علویان               برای فیلم    "ابد و یک روز"

۳- آرش قاسمی                 برای فیلم    "خشم و هیاهو"

۴- امیرحسین قاسمی       برای فیلم    "جامه دران"

۵- سید محمود موسوی نژاد  و محمود خورسند برای فیلم  "کوچه بی نام"

  

نامزدهای بهترین صدابرداری:

۱- حسین بشاش             برای فیلم    "خشم و هیاهو"

۲- حسن زاهدی               برای فیلم     "گینس"

۳- امین میرشکاری           برای فیلم    "ابد ویک روز"

۴- زنده یاد یدالله نجفی     برای فیلم     "جامه دران"

۵- امیر نوبخت                  برای فیلم     "عادت نمی کنیم"

  

نامزدهای بهترین طراحی لباس:

۱- حجت اشتری             برای فیلم    "بارکد"

۲- رعنا امینی                برای فیلم     "خشم و هیاهو"

۳- سارا سمیعی            برای فیلم    "دو"

۴- بابک کریمی طاری      برای فیلم    "جامه دران"

۵- غزاله معتمد              برای فیلم    "ابد و یک روز"

 

نامزدهای بهترین طراحی صحنه:

۱- حجت اشتری             برای فیلم    "بارکد"

۲- ایرج رامین فر             برای فیلم    "احتمال باران اسیدی"

۳- امیرحسین قدسی     برای فیلم    "اژدها وارد می شود"

۴-کیوان مقدم                برای فیلم    "دو"

۵- محسن نصرالهی       برای فیلم    "ابد و یک روز"

  

نامزدهای بهترین موسیقی فیلم:

۱- سعید انصاری            برای فیلم     "جامه دران"

۲- ستار اورکی              برای فیلم     "دوران عاشقی"

۳- حامد ثابت                 برای فیلم     "بهمن"

۴- بهزاد عبدی               برای فیلم    "مزار شریف"

۵-کارن همایون فر          برای فیلم    "بادیگارد"

 

نامزدهای بهترین تدوین:

۱- امیر ادیب پرور              برای فیلم    "کوچه بی نام"

۲- ژیلا ایپکچی                 برای فیلم    "خداحافظی طولانی"

۳- حسن حسن دوست    برای فیلم    "جامه دران"

۴- مهدی حسینی وند      برای فیلم    "بادیگارد"

۵- بهرام دهقانی             برای فیلم    "ابد و یک روز"

۶- هایده صفی یاری        برای فیلم    "اژدها وارد می شود"

 

نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

۱- هومن بهمنش          برای فیلم    "بهمن"

۲- هومن بهمنش          برای فیلم    "اژدها وارد می شود"

۳- علیرضا زرین دست   برای فیلم    "کفش هایم کو؟"

۴- پیمان شادمانفر        برای فیلم    "اعترافات ذهن خطرناک من"

۵- پیمان شادمانفر        برای فیلم    "خشم و هیاهو"

۶- مرتضی قیدی           برای فیلم    "ناهید"

 

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:


۱- برزو ارجمند            برای فیلم    "چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت"


۲- علی باقری            برای فیلم    "اژدها وارد می شود"


۳- پوریا رحیمی           برای فیلم    "احتمال باران اسیدی"


۴- محسن کیایی        برای فیلم    "بارکد"


۵- نوید محمد زاده       برای فیلم    "ابد و یک روز"



نامزدهای بهترین نقش مکمل زن:


۱- پانته آ بهرام                  برای فیلم    "کوچه بی نام"


۲- سحر دولتشاهی          برای فیلم    "شکاف"


۳- سوگل خلیق                برای فیلم     "دو"


۴- فرشته صدر عرفایی      برای فیلم    "کوچه بی نام"


۵- مریم کاظمی                برای فیلم    "جامه دران"



نامزدهای بهترین نقش اول مرد:


۱- سعید آقاخانی          برای فیلم    "خداحافظی طولانی"


۲- فرهاد اصلانی           برای فیلم    "کوچه بی نام"


۳- هادی حجازی            برای فیلم    "ایستاده در غبار"


۴- سیامک صفری          برای فیلم    "اعترافات ذهن خطرناک من"


۵- پیمان معادی             برای فیلم    "ابد و یک روز"


نامزدهای نقش اول زن:


۱- سحر احمدپور         برای فیلم    "چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت"


۲- ساره بیات               برای فیلم    "ناهید"


۳- نگار جواهریان         برای فیلم    "قندون جهزیه"


۴- باران کوثری            برای فیلم    "جامه دران"


۵- باران کوثری            برای فیلم    "کوچه بی نام"

 

نامزدهای بهترین فیلمنامه اقتباسی:


۱- یدالله صمدی-حسین مهکام          برای فیلمنامه     "پدر آن دیگری"


۲- ناهید طباطبایی-حمیدرضا قطبی   برای فیلمنامه      "جامه دران"


۳- سهیلا گلستانی                        برای فیلمنامه      "دو"


نامزدهای بهترین فیلمنامه:


۱- محسن امیر یوسفی                    برای فیلم    "خواب تلخ"


۲- آیدا پناهنده – ارسلان امیری           برای فیلم    "ناهید"


۳- مانی حقیقی                              برای فیلم     "اژدها وارد می شود"

 

۴- سعید روستایی                           برای فیلم     "ابد و یک روز"


۵- اصغر عبداللهی                            برای فیلم     "خداحافظی طولانی"



نامزدهای بهترین کارگردانی:


۱- آیدا پناهنده                           برای فیلم     "ناهید"


۲- وحید جلیلوند                         برای فیلم     "چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت"


۳- ابراهیم حاتمی کیا               برای فیلم     "بادیگارد"


۴- سعید روستایی                    برای فیلم     "ابد و یک روز"


۵- محمد حسین مهدویان          برای فیلم     "ایستاده در غبار"



نامزدهای بهترین فیلم:


۱- بیژن امکانیان                                           برای فیلم     "ناهید"


۲- علی جلیلوند - محمد حسین لطیفی          برای فیلم     "چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت"


۳- منصور لشگری قوچانی                             برای فیلم     "کوچه بی نام"


۴- سعید ملکان                                            برای فیلم      "ابد و یک روز"


۵- حبیب الله والی نژاد                                    برای فیلم      "ایستاده در غبار" 

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد

    گالری تصاویر

    پیشخوان

    پیوندها

    فیلم آموزشی(پرتره یک هنرمند طراح صدا)

    1395/06/16

    اخبار خانه سینما

    مجمع عمومي عادي كانون آهنگسازان روز يكشنبه 14 آبان ماه آينده راس ساعت 6 بعد از ظهر در محل خانه سينما (تالار سيف اله داد) برگزار مي شود. دستور جلسه :
    نشست نقد و بررسي كتابهاي "فيلم/ژانر" و " "ژانر و هاليوود" كه باحضور آقايان فرهاد توحيدي ، خسرو دهقان و حسن حسيني به همراه مترجمان كتابها ، ساعت 17 فردا يكشنبه 30 مهر ماه در خانه سينما برگزار مي شود شركت فرماييد.
    مراسم بزرگداشت 18 نفر از هنرمندان پيشكسوت عضو انجمن صنفي بازيگرانِ بدلكار سينما با حضور جمع كثيري از سينماگران و اعضاي اين انجمن در تالار زنده ياد سيف الله داد خانه سينما برگزار شد.
    قائم مقام مديرعامل مركز گسترش سينماي مستند و تجربي از داوري مستندهاي راه يافته به سي و ششمين جشنواره فيلم فجر در همه بخش هاي سوداي سيمرغ خبر داد.
    اين فراخوان كه امكان ثبت‌نام بر روي سايت جشنواره از اول آبان ماه فراهم خواهد بود، به شرح ذيل منتشر شد:

    تبلیغات

    تماس با ما

     Info@IranAMPS.com

     تهران، پیچ شمیران٬ بهار جنوبی، کوچه سمنان، پلاک۲۹ 

    کد پستی:۳۷۵۱۱-۱۵۶۱۷

     ٧٧٥٣٦٠٤١ و ٧٧٦٥٠٢٠٣ (داخلی ۲۱۹)

    نظرسنجی

    سایت انجمن صدای سینمای ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

    بازدیدکنندگان

    امروز 247
    هفته گذشته 247
    این ماه 247
    کل 154351

    عضویت در خبرنامه