يك شنبه , 26 آذر 1396
 • :
 • :
Neumann

امتیاز شما

توضیحات دسته: تازه ها بازدید: 3105

همانطور که می‌دانید کمپانی Neumann سالهاست که درساخت میکروفن‌های استودیویی موفق بوده و محصولات آن در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این کمپانی محصول جدیدی را به بازار عرضه کرده که TLM 107  نام دارد و از میکروفن های سری TLM  آن کمپانی می‌باشد. این میکروفن در سال 2013 در AES نیویورک جایزه بهترین میکروفن را از آن خود کرد. 

این میکروفن جزء میکروفن های دیافراگم بزرگ بوده و دارای پنج الگوی دریافت صدا می‌باشد:

۱- Cardioid

۲- Hyper cardioids

۳- Figure 8

۴- Omni directional

۵- Wide angle cardioids

پاسخ فرکانسی خوبی در تمامی این الگوها دارد ...........! تا فرکانس 8KHZ پاسخ خطی و از فرکانس۸KHZ برای داشتن پاسخ خطی تقویت می‌شود.

همچنین به فرکانسهای محدوده صداهایی مانند س و پ توجه شده است. شبکه فلزی این میکروفن طوری طراحی شده که در کاهش صداهایی مانند پ بسیار موثر است

ماکزیمم SPL ،۱۵۳ db می‌باشد. همچنین در این میکروفن فرکانسهای ۴۰HZ و ۱۰۰HZ به پائین با یک (Low cut filter (LCF قابل حذف است.

                                                                                                          سید محمد کشفی  

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
هیچ اطلاعاتی وجود ندارد

  گالری تصاویر

  پیشخوان

  پیوندها

  فیلم آموزشی(پرتره یک هنرمند طراح صدا)

  1395/06/16

  اخبار خانه سینما

  مجمع عمومي عادي انجمن صنفي كارگري فيلمبرداران سينما ـ استان تهران ، روز چهارشنبه 22 آذر ماه 1396 ، در تالار زنده ياد سيف اله داد خانه سينما برگزار شد.
  شوراي برگزاري جشنواره در جهت اعتلاي سينماي ايران و ارتقاء سطح كيفي تبليغات و اطلاع‌رساني و همچنين ترغيب و تشويق هنرمندان اين عرصه، اقدام به برگزاري مسابقه در بخش‌هاي عكس، پوستر، آنونس و تيزر فيلم‌هاي سينمايي ايراني مي‌كند.
  در پنجمين جشن نوشتار سينماي ايران از يك عمر فعاليت فرهنگي مسعود مهرابي، نويسنده، منتقد، صاحب امتياز و مدير مسئول ماهنامه سينمايي فيلم تجليل خواهدشد.
  همزمان با اعطاي احكام و آغاز به‌كار هيأت انتخاب بخش سوداي سيمرغ سي و ششمين جشنواره فيلم فجر، پوستر اين دوره از جشنواره با حضور محمد مهدي حيدريان رئيس سازمان سينمايي، ابراهيم داروغه‌زاده دبير جشنواره، اعضاي شوراي سياستگذاري و اعضاي هيأت انتخاب سوداي سيمرغ رونمايي شد.

  تبلیغات

  تماس با ما

   Info@IranAMPS.com

   تهران، پیچ شمیران٬ بهار جنوبی، کوچه سمنان، پلاک۲۹ 

  کد پستی:۳۷۵۱۱-۱۵۶۱۷

   ٧٧٥٣٦٠٤١ و ٧٧٦٥٠٢٠٣ (داخلی ۲۱۹)

  نظرسنجی

  سایت انجمن صدای سینمای ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  بازدیدکنندگان

  امروز 727
  هفته گذشته 727
  این ماه 727
  کل 175553

  عضویت در خبرنامه